Menu Zavřeno

Ceny našich služeb

Každý kus nábytku je originál – jiné rozměry, jiné materiály, jiné zdobení, jiné poškození. Proto je nutné ke každému kusu přistupovat jedinečným způsobem a i postupy prací se budou lišit. Pro bližší představu jsme pro Vás vytvořili orientační ceník prací.

Vždy se snažíme nabídnout zákazníkovi více variant opravy tak, aby výsledek vyhovoval odbornému pohledu, zákazníkově představě a finančním možnostem.

Prvotní cenový odhad lze určit na základě fotek a zákazníkově představě o výsledku prací. Obvykle je třeba nafotit celkové pohledy předmětu, detaily a rozsah poškození. Pokud budeme potřebovat, tak požádáme zákazníka o doplňkové fotografie.

Nejpřesnější cenu veškerých restaurátorských i čalounických prací lze stanovit až po podrobném prohlédnutí předmětu. V průběhu prací jsme vždy v pravidelném kontaktu se zákazníkem, informujeme ho o aktuálním postupu prací. Zákazník je okamžitě informován v případě, že v průběhu prací objevíme nějaké komplikace, které mají dopad na nákladnost opravy či časovou náročnost prací. Většinou se jedná o skrytá poškození, která nemohla být odhalena při prvotním průzkumu. Navrhneme pak zákazníkovi několik variant postupů a zákazník si zvolí tu, která je pro něj nejpřijatelnější.

Zde si můžete stáhnout náš orientační ceník restaurátorských a čalounických prací.

Kontaktujte nás

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.