Menu Zavřeno

Poctivý nábytek není na chvíli součástí našeho života. To my jsme na chvíli součástí toho jeho. 

Vítáme Vás

Máme rádi staré časy. Vždy jsme obdivovali starou elegantní módu, staré vybavení interiérů, zejména nábytek. A od toho se vše odvíjí. Naše společnost se zaměřuje zejména na interiérový design a především na nábytek samotný. Našim zákazníkům nabízíme služby převážně v oblasti restaurování a čalounění nábytku. Občas ušijeme nějaký kabátek, šaty. A když už sedíme u toho stroje, tak spíchneme nějaký ten polštář či závěs. 

Naše služby

Provádíme čalounické práce nejvyšší možné kvality. Pracujeme s různými čalounickými materiály a potahovými látkami. Naší specialitou je čalounění starožitného nábytku původní technikou.

Provádíme opravy, renovace a restaurování nábytku v nejvyšší kvalitě. Naší specialitou je restaurování starožitného nábytku. Vždy se snažíme o maximální autenticitu restaurování použitím klasických historických technologických postupů, které jsou k nábytku šetrné a pro dřevo přirozené. Tímto způsobem dochází ke zhodnocení starožitného nábytku a prodloužení jeho životnosti.

Vykoupíme Váš starý či poškozený nábytek. Zajímáme se zejména o nábytek do roku 1945, ale vykoupíme i pěkné kousky z 50.-70. let. Veškerý nábytek, který zakoupíme následně opravujeme, či restaurujeme. A až poté jej nabízíme dále k prodeji. 

Nabízíme široký sortiment služeb zakázkového krejčovství. Rádi zákazníkům poradíme a pomůžeme s výběrem látek či střihu. Není pro nás problém ani práce s kůží či koženkou. Šijeme, opravujeme a upravujeme oděvy, bytový textil jako záclony, závěsy a lůžkoviny. Dále vyrábíme kabelky, tašky či batohy na zakázku.

Proč to děláme

Je zajímavé prohlížet si starou skříň a uvědomit si její stáří a historii. Uvědomit si, že když ji vyrobili, tak byl v našich zemích u moci třeba František Josef I. A čím to je? Jak mohl tento nábytek vydržet celá století, a při troše péče jej lze užívat i dnes? Je to proto, že kvalita starého nábytku je nesrovnatelná s porovnáním s tím, co dnes koupíte v obchodě. Tehdy bylo nábytkářské, truhlářské a čalounické řemeslo na vysoké úrovni a řemeslo se dělalo poctivě za použití kvalitních materiálů.  Dejte svému starému nábytku druhou šanci. Zaslouží si to a jistě se Vám odvděčí.

U dnešního nábytku z obchodu se životnost počítá na roky. Starý nábytek naproti tomu tu s námi může být mnohdy i přes sto let. Bohužel jediným rozdílem mezi starým a novým nábytkem je to, že starý nábytek je dělán z kvalitních materiálů poctivými technologickými postupy. Opravdu neexistuje možnost udělat levný nábytek kvalitně. 

Z našich prací

Aktuality

Rady a návody

Kontaktujte nás

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.